Бавовна чи синтетика: 5 простих та швидких способів визначити склад тканини

  • Візуально.

Бавовняня тканина не має блиску. У матеріалах, де присутня синтетична складова, змінюється кристалічна структура речовини, внаслідок чого нитки будуть мати "блискучість".

  • Деформація.

Щоб відрізнити бавовну від синтетики, зімніть кусочок материалу. Синтетика одразу ж розправиться, не змінюючи при цьому форму, та залишиться гладкою; На бавовні обов'язково будуть заломи.

  • На дотик.

Якщо полотно холодить, це означає що у ньому присутні домішки. Відмінна особливість бавовни полягає у тому, що він може бути м'яким, або ж грубуватим на дотик, але не холодним. Це ще один метод  як відрізнити натуральну тканину від синтетичної.

  • Сушка.

Бавовняні волокна швидко вбирають вологу, синтетика - напроти, відштовхує її від поверхні. Тому натуральна тканина буде відрізнятися від синтетичної тим, що буде сохнути довше.

  • Горіння.

Авжеж самий ефективний спосіб  визначити склад тканини - це підпалити волокна. Бавовна буде горіти та приємно пахнути паленим папером; синтетика буде плавитися, шипіти та диміти. Якщо захочешь почаклувати, покладемо у замовлення тестовий зразок.

ВСЕ! Тепер ти все знаеш)  wink

 

Завітайте до нашого магазину, де можна обрати комплект дитячої постільної білизни зі 100% бавовни:

Маємо у продажі асортимент розмірів:

28.09.2021

Comments 0